facebook twiter youtube

     Stwórzmy Twoje niepowtarzalne wnętrze

Header h2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod

tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Header h2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod

tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

 

Meble kuchenne 

   Dla wielu osób kuchnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu. Zazwyczaj służy nie tylko do przygotowywania i konsumowania posiłków, lecz jest także miejscem, w którym skupia się życie rodzinne. W związku z tym jej wyposażenie powinno być przede wszystkim funkcjonalne i zwiększać wygodę użytkowania. Dlatego, mając na uwadze różne potrzeby naszych klientów, oferujemy nowoczesne kuchnie na wymiar według indywidualnych projektów.

   Często ze względu na nowoczesną architekturę mieszkań i domów, kuchnie stanowią otwartą i bardzo dobrze widoczną od razu po wejściu do mieszkania czy domu – przestrzeń. Z tego względu nowoczesne meble kuchenne na wymiar jak na przykład szafki czy półki powinny być nie tylko praktyczne, ale i zgodne z obowiązującymi trendami, a także dostosowane do stylu, w jakim zostało urządzone mieszkanie.

   Wykonujemy meble kuchenne na wymiar od wielu lat i dzięki temu zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam na zastosowanie rozwiązań spełniających wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Piękna, nowoczesna i funkcjonalna kuchnia to marzenie każdego właściciela domu lub mieszkania – a naszą rolą jest przygotować odpowiedni projekt, omówić go, wysłuchać Państwa propozycji, a potem zrealizować meble kuchenne na zamówienie na najwyższym poziomie za atrakcyjną cenę. Jesteśmy producentem, który stawia na praktyczne rozwiązania, dlatego nasze szafki kuchenne i inne meble na wymiar pozwolą na harmonijne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni tak, by wszystko miało swoje miejsce.

   W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz materiałów i kolorów, które można ze sobą dowolnie komponować, aby stworzyć unikalne wyposażenie wnętrz. To Państwo decydują, jak będą wyglądać zamówione szafki i inne meble na wymiar. Mogą być wyprodukowane zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem możemy Państwu zaoferować sprawdzone rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno w doradztwie u nas w punktach obsługi klienta na ulicy Towarowej i na Jagiellońskiej w Warszawie, ale nie tylko. Dokonujemy również pomiarów u Państwa w mieszkaniu lub w domu, prezentując konkretne wykończenia mebli oraz omawiając Państwa oczekiwania co do projektu. 

   Do produkcji mebli wykorzystujemy m.in. materiały takie jak:

  • płyty laminowane o różnych grubościach (m.in. KRONOPOL, EGGER),
  • płyty MDF lakierowane (półmat / połysk),
  • płyty MDF foliowane,
  • płyty z forniru naturalnego i modyfikowanego (półmat / połysk),
  • fronty szklane w ramkach aluminiowych,
  • blaty laminowane, kamienne oraz z konglomeratu,
  • akryle.

   Ponadto posiadamy bardzo duży wybór akcesoriów i elementów wyposażenia, które pozwalają na maksymalne wykorzystanie pojemności przy zachowaniu wygody i lekkości zabudowy. Oferujemy funkcjonalne wyposażenia szafek i szuflad, organizatory, prowadnice i zawiasy, uchwyty, nowoczesne systemy podświetlenia, a także wszelkiego rodzaju szyby i grafiki do wypełnienia przestrzeni między szafkami.