facebook twiter youtube

     Stwórzmy Twoje niepowtarzalne wnętrze

           M e b l a n 

 

     Firma M E B L A N  powstała na bazie wieloletniego doświadczenia zdobytego w branży meblowej. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości mebli na zamówienie kuchennych, biurowych, pokojowych a także mebli łazienkowych  szaf wnękowych i garderób. Jesteśmy producentem, który na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta. Oferowane przez nas wzornictwo dostosowane jest do zmieniających się trendów rynkowych oraz oczekiwań najbardziej wymagających odbiorców. Wiemy, jak ważna jest terminowość, czas realizacji, precyzja oraz estetyka wykonania, dlatego cały proces produkcyjny przebiega w oparciu o sprawdzone, wypracowane przez lata procedury.               Tworząc meble na zamówienie bierzemy pod uwagę wiele aspektów. Dbamy o ich funkcjonalność, trwałość, estetykę oraz przykładamy wagę do detali. Jesteśmy w stanie sprostać niemal każdemu wyzwaniu, a naszym celem jest osiąganie najwyższej jakości i doskonałych rozwiązań przy zachowaniu. Podpowiadamy techniczne rozwiązania instalacji i glazury. Oferujemy meble na zamówienie dopasowane do stylu życia i możliwości każdego klienta, które stanowią serce domu, skupiają najbliższych i funkcjonują w ich rytmie. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania nowoczesne, ponadczasowe, ale zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do obejrzenia galerii zdjęć przedstawiających wybrane realizacje. Zapraszamy do współpracy!  

 

furniture

PIĘKNO W TWOIM DOMU

 

Biorąc pod uwagę przede wszystkim wymagania i oczekiwania klienta proponujemy rozwiązania cechujące się dużą funkcjonalnością i elegancją.

Stosujemy innowacyjne rozwiązania wykorzystując nowości rynkowe.

Współpracujemy z najlepszymi producentami frontów i płyt dostępnych na rynku 

Dotyczy to nie tylko materiałów, ale również akcesoriów, dzięki czemu zapewniamy najwyższy komfort użytkowania mebli.

W naszych kuchniach wykorzystujemy akcesoria wiodących producentów tj. Peka, Hettich, Blum.

Wybór odpowiednich systemów zawiasów, szuflad i podnośników daje Państwu gwarancję długotrwałego i bezawaryjnego użytkowania mebli.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoli nam doradzić Państwu w jaki sprzęt warto zainwestować.