facebook twiter youtube

     Stwórzmy Twoje niepowtarzalne wnętrze

 

Szafa i Garderoba

    Jeśli marzą się Państwu nowoczesne i przestrzenne zabudowy, które bez trudu pomieszczą nie tylko garderobę, ale i żelazko, odkurzacz czy inne sprzęty, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.  Przesuwne i wnękowe szafy na wymiar pozwolą rozwiązać problem upychania rzeczy po różnych szafkach w domu. To praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu w mieszkaniu zapanuje porządek, a każda rzecz będzie miała swoje miejsce. Nasze garderoby na zamówienie nie tylko maksymalnie wykorzystują dostępną powierzchnię, ale także idealnie komponują się ze stylistyką pomieszczenia. 

  Jako producent z wieloletnim doświadczeniem w branży meblowej oferujemy Państwu szeroki wybór szaf na wymiar, które są nie tylko funkcjonalne, ale także będą stanowić doskonałą ozdobę mieszkania.  Oferujemy profesjonalne doradztwo oraz projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb.

  Nasze zabudowy na wymiar wykonujemy z trwałych i nowoczesnych materiałów spełniających nawet najbardziej wymagające oczekiwania.  Nasze garderoby na zamówienie wykorzystują maksymalnie dostępną przestrzeń także we wnęce, dzięki czemu zyskają Państwo więcej miejsca na ubrania. Wnętrze szafy na wymiar zostanie zaprojektowane tak, by każda rzecz miała swoje miejsce. Stosujemy takie rozwiązania jak wysuwane kosze, półki, szuflady, wieszaki, itp. 

  Proponowane przesuwne zabudowy pomieszczą nawet duże i nieforemne przedmioty np. deskę do prasowania, odkurzacz, a nawet choinkę czy narty. Oferujemy również szeroki wybór różnorodnych systemów z drzwiami przesuwnymi, składanymi, uchylnymi, ściętymi, podwieszanymi, z torem wpuszczonym w parkiet lub terakotę. Nasze wnękowe szafy i garderoby na zamówienia są trwale mocowane do ściany. Dzięki temu meble są stabilne oraz bezpieczne.